برنامه‌هاي شركت خانه طراحان مهر

بهره‌برداري از فضاي تبليغاتي جديد

در طول اين سال‌ها، اين شركت با بررسي فضاهاي تبليغات محيطي  داراي پتانسيل در تهران و شهرستان‌ها، همواره به معرفي فضاهاي تبليغاتي جديد مبادرت ورزيده است. در همين راستا، اين شركت در حال حاضر داراي فضاي تبليغاتي سردرب عوارضي بزرگراه تهران- قم در مسير رفت و برگشت و خيابان جمهوري، مسير غرب به شرق نبش كوچه شهريار مي باشد. يكي از برنامه‌هاي اصلي اين شركت گسترش خدمات و محصولات و كشف و بهره‌برداري از فضاهاي تبليغاتي جديد مي‌باشد.

شركت در مزايدات سازمان‌ها براي اجاره فضاي تبليغاتي در شهرستان

شركت در مزايدات و مناقصات مرتبط با صنعت تبليغات، همواره جزء لاينفك برنامه‌هاي شركت خانه طراحان مهر بوده است. خانه طراحان مهر با شركت در مزايدات و مناقصات مربوطه به دنبال ايجاد تنوع در محصولات و خدمات شركت مي‌باشد.

كسب رتبه از سازمان زيباسازي شهر تهران

يكي از اهداف كليدي اين شركت كسب رتبه از سازمان زيباسازي شهر تهران است. در اين راستا، اين شركت با كامل‌كردن خدمات و فعاليت‌هاي خود و استخدام نيرو‌هاي زبده در زمينه تبليغات گام‌هاي موثري را براي رسيدن به هدف قوق برداشته است.

راه‌اندازي دپارتمان خلاقيت، ايده‌پردازي و آتليه تخصصي

با در نظر گرفتن سابقه طولاني اين شركت در زمينه چاپ و توليد اقلام تبليغاتي، اين شركت در نظر دارد با كامل كردن تيم آتليه و ايده‌پردازي و همچنين با كامل كردن تجهيزات مورد نياز در اين خصوص به راه‌اندازي دپارتمان تخصصي خلاقيت، ايده‌پردازي و طراحي مبادرت ورزد.

توسعه خدمات و تبديل شدن به يك آژانس تبليغاتي 360 درجه

در نهايت با پوشش كامل برنامه‌هاي كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت، اين شركت در نظر دارد طي يك دوره 5 ساله با تكميل كردن محصولات و خدمات خود از يك سو و همچنين با كامل كردن كادر فني خود از سوي ديگر، به يك آژانس تبليغاتي 360 درجه تبديل شود و باعث ارتقاء جايگاه خود در صنعت تبليغات شود.